טיפים לבחירת ביטוח רכב

טיפים לבחירת ביטוח רכב יוכלו להפוך את החוויה שלכם בתור בעלי רכב לחוויה הרבה יותר נוחה ופחות מלחיצה.

לכן, אם זה עתה קניתם רכב, או שאתם חושבים לעשות זאת, כדאי יהיה לקרוא את כל הטיפים לגבי בחירת חברת הביטוח, כי כמו שאתם יודעים, לא חסרות חברות ביטוח רכב בארץ. בבואכם לקבל את ההחלטה עם איזו חברה תרצו לעשות ביטוחים לרכב, החדש או המשומש, כדאי שתתייחסו לפרטים כמו:

  1. מהם הצרכים שלכם: איזה רכב יש לכם, מיהם הנהגים ועד כמה השימוש ברכב יהיה אינטנסיבי? כל הפרטים האלה חשובים כי הם משפיעים על בחירת סוג הביטוח שיתאים יותר לרכב הספציפי שלכם.
  2. השתתפות עצמית: האם בביטוח הרכב שאתם עושים ההשתתפות העצמית גבוהה או לא?
  3. רכב חלופי: רוב ביטוח הרכב כוללים גם את קבלת הרכב החלופי במקרה של תאונות או תקלות שמצדיקות זאת. עם זאת, יש הבדל בתנאים לקבל רכב חלופי בין הביטוחים ובין החברות השונות וכדאי לבדוק זאת לעומק.
  4. מוסכי הסדר: חברות ביטוח שמציעות ביטוחי רכב שונים מפנות אל מוסכי ההסדר, כל אחת אל המוסכים שלה. לפני שבוחרים איזה ביטוח ועם איזו חברה לעשות אותו, כדאי יהיה לבדוק דבר או שניים אודות מוסכי ההסדר שאליהם יהיה עליכם לגשת.

ככל שתבדקו יותר פרטים אודות ביטוח הרכב ואודות החברה שאליה אתם פונים כך תוכלו להיות בטוחים יותר שאתם בוחרים את הצעד הנכון לכם. לכן שווה להשקיע, לקרוא גם את האותיות הקטנות כי כך תצאו מרוצים יותר.

טיפים לבחירת ביטוח רכב

מחפשים את הרכב המושלם עבורכם?

מוזמנים לבחור ממיטב הרכבים שלנו

בחרו את הרכב המושלם עבורכם

מוזמנים לבחור ממיטב הרכבים שלנו

מגרש רכב אם בי מוטורס

כשמחליטים לפנות אל מגרש רכבים כדי לראות אפשרויות שונות רוצים, בדרך כלל, לבזבז כמה שפחות זמן. לכן ברור מדוע אתם מחפשים מגרש אמין, עם הרבה רכבים ואופציות ועם מחירים טובים. מעבר לכל אלה, תמיד כדאי יהיה לפנות אל מגרש שיוכל להציע לכם גם רכבים שעברו בדיקות ותיקונים שונים, כי זו הדרך היחידה לדעת שאתם לא קונים חתול בשק. ההבדל בין קניית רכב ממגרש רכבים ובין קניית רכב מאדם פרטי הוא שכאשר קונים ממגרש אפשר להיות בטוחים יותר לגבי הרכישה. זו הסיבה שבגללה כדאי גם לכם לפנות אלינו, לראות את האפשרויות השונות ולבחור רכב שיוכל לשמש אתכם לשנים רבות.

ב- MBmotors תהנו מכל היתרונות

ביטוח רכב במקום

הלקוחות של MBmotors נהנים מכלל השירותים תחת קורת גג אחת, לרבות
ביטוח לרכב!

מבחר רכבים גדול

אצלנו תמצאו רכבים מכל הסוגים והקטגוריות כולל רכבים חדשים (0 קילומטר!) ומשומשים.

תחזוקה לפי תקני היצרן

אנו ב MBmotors דואגים לתחזק את צי הרכבים על פי הוראות היצרן וברמה הגבוהה ביותר!

ייעוץ ולווי מקצועי

שירות מקצועי ברמה גבוהה
המבוסס על ותק ומוניטין,
הכל שתוכלו למצוא את הרכב והעסקה המושלמים עבורכם!

הצטרפו לאלפי הלקוחות שכבר קנו רכב ב- MBmotors