רכבים למכירה בקריות יש לרכוש מחברות טרייד אין מוכרות באזורכם

לא כולם יכולים להרשות לעצמם רכישת רכב חדש מחברה. מדובר על חלום יקר, אך ניתן בהחלט להסתפק ברכב איכותי מיד שנייה בתנאי שיודעים מהיכן לרכוש אותו. אם אתם גרים או עובדים באזור הקריות, מומלץ לבדוק חברות המציעות רכבים למכירה בקריות בעסקת טרייד אין, כך שתוכלו להיכנס עם הרכב שברשותכם ולצאת עם רכב חדש ואמין יתר, הנבדק בקפידה, תקבלו אף אחריות לשנה, המוכר בחברה ,יוכל להעניק לכם מידע על רכבים שמתאימים לצרכיכם ותוכלו לבצע נסיעת מבחן ולהתרשם מהרכב.

גם מגרש רכב בצפון, יכול להציע מגוון רב של רכבים שנבדקו בקפידה ועשויים להתאים לכם. חברות המוכרות רכבים, מציעות טרייד אין או מימון נוח עד ל-100% מההפרש, בין הרכב שברשותכם לזה שתרכשו בחברות או במגרשי הרכב. חברות מוכרות לטרייד אין, תענקנה לכם שנת אחריות אחת על רכב מיד שנייה וכן, מהלך זה, חוסך עבורכם הרבה זמן וטרחה, התעסקות עם הרכב הישן שברשותכם שלבטח לא תקבלו עליו מחיר סביר אם תמכרו אותו באופן פרטי. חברות טרייד אין, מציעות רכבים מטופלים בשנתון גבוה, מיד ראשונה ושקיפות מלאה לגבי מצב הרכב , כאשר תוכלו לבדוק אותו בעצמכם באמצעות מכונים לבדיקת רכב.

 

קבלו המלצות לגבי חברות מכירת רכב בקריות

אם אתם מאזור הצפון, קבלו המלצות של חברות המוכרות ורוכשות רכב בשיטת הטרייד אין, גם בחיפה וגם באזורים הקרובים לה למשל רכבים למכירה בקריות, כאשר אתם מסתמכים על המלצות או מידע שמצאתם ברשת, כגון חוות דעת של לקוחות שכבר רכשו רכב מחברת טרייד אין זו או אחרת והיו מרוצים מהרכישה והשירות האדיב והמקצועי של החברה. אם החלטתם על עסקת רכב מיד שנייה, השקיפות ספר הטיפולים של הרכב, הינם א'-ב' , בדרך זו, תוכלו לנתח את המחיר הנכון לעסקה. גם היסטוריית נהגים חשובה ולכן, הקפידו לרכוש רכב מיד ראשונה , כך שיהיה בו פחות בלאי וישמור על ערכו.

אם החלטתם על עסקת טרייד אין בצפון, יש לקחת בחשבון את כל הפרמטרים, למשל את המראה החיצוני של הרכב, מלבד הטיפולים או מספר הידיים שהוא עבר. המראה החיצוני של הרכב, עשוי לתת לכם אינדיקציה, אם הרכב הוזנח או טופל בקפדנות על ידי בעליו הקודמים. לרוב, אדם אשר מתחזק את רכבו בקפדנות, יחזיק אותו נכון גם מהבחינה החיצונית וגם מהבחינה הפנימית. כדאי לא להסתפק במה שמספרים לכם על הרכב, כי אם לבדוק בעצמכם במעון בדיקת רכב שתבחרו לקבלת תמונה ברורה יותר של מצב הרכב.

 

סימנים שיש לשים לב בעת רכישת רכב מיד שנייה

בבואכם לרכוש רכב מיד שנייה מאדם פרטי, אתם חשופים ללא מעט סיכונים. ייתכן והרכב עבר  היסטוריה לא פשוטה וישנה פגיעה במצבו המכאני, הטכני והחיצוני. רכב כזה, עשוי לגרום לכם להוצאה אדירה של כספים שתצטרכו לבצע בו השקעה אינסופית בתיקונים חוזרים. יש לציין כי מכירת רכב כזה תהיה קשה וירידת הערך שלו תהיה מהירה. זו הסיבה כי רכישת רכב מחברת טרייד אין בחיפה יהיה צעד נבון מצדכם, היות וחברות אלה, מאפשרות לכם להתקדם לרכב חדיש ואמין יותר. חברות הטרייד אין, בודקות היטב כל רכב המגיע אליהן ואפילו בוחרות את הרכבים, כך שיוכלו להציע רכבים איכותיים ללקוחותיהם. ענף הרכב היום, עלה ברמה, כך שאנשים רבים יעדיפו לרכוש את רכבם  בחברות טרייד אין המציעות רכבים למכירה בחיפה, כך שהחברות הללו תהיינה קרובות למקום מגוריהם וכל הליך המכירה והרכישה, יהיה מהיר, מקצועי ויעיל.

 

כל השירותית תחת קורת גג אחת של חברת טרייד אין מומלצת

בגלל היעילות של הליך טרייד אין ברכבים, קיימות חברות המציעות את כל השירותים תחת קורת גג אחת לנוחות לקוחותיהן. אחת מהחברות הבולטות בתחום באזור הצפון, הינה חברת MBmotors, הקיימת כבר משנת 2009 בהנהלתו של בוריס מרצבסקי שהוא מומחה לרכב. החברה מתחזקת את צי הרכב המרשים שלה, הכולל רכבים משפחתיים, רכבים חסכוניים , ג'יפים ורכבי יוקרה, על פי הוראות היצרן ורק במוסכים המורשים על פי סוג הרכב. אם תהיו מעוניינים ביבוא אישי, תוכלו לפנות לחברה שתוכל להזמין לכם את הרכב המבוקש וכן, ניתן לקבל מימון של תוספת המחיר בעסקת טרייד אין, באמצעות חברת מימון שעמה עובדת החברה ולקבל עד 100% מימון בתנאים נוחים וריבית משתלמת.

רכבים חדשים - במימון מלא!

לפרטים

פרטי התקשרות

MBmotors
כתובתינו: שד' ההסתדרות 33‏ חיפה
משרד מכירות: 04-6211151
פקס: 04-6271744
דוא”ל: mbmotorscar@gmail.com

צור קשר